DPF-EGR-AdBlue Sistemų išjungimas/šalinimas

Dyzelino kietųjų dalelių filtras (DPF) - tai įrenginys automobilio dujų išmetimo sistemoje, kuris fiziškai sulaiko degančio dyzelino daleles tam, kad būtų išvengta aplinkos užterštumo. Dyzeliniams automobiliams dingusi trauka dažniausiai reiškia tai, jog užsikimšo DPF filtras. Ši problema sprendžiama arba DPF filtro plovimu arba jo šalinimu.

DPF pašalinimas iš transporto priemonės gali žymiai padidinti variklio trauką ir sumažinti kuro sąnaudas. Mūsų patyrusi komanda yra visiškai atsidavusi tam, kad rastų jums ir jūsų automobiliui tinkamą DPF pašalinimo sprendimą. Atlikę DPF filtro šalinimą suteikiame daugiametę garantiją dėl bet kokių DPF įspėjamųjų lempučių, nebereikia atlikti varginančių ir variklį apkraunančių filtro regeneracijų be didžiuojamės puikiais klientų atsiliepimais.

Užstrigusi išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistema (EGR vožtuvas) dažniausiai ir lemia DPF filtro problemas. EGR vožtuvo gedimai dažnai įvyksta, kada išmetamųjų dujų suodžiai užkemša vožtuvą, dėl kurio jis užsifiksuoja atviroje padėtyje. Kai taip atsitinka, variklis nebegauna pakankamai oro, sumažėja arba dingsta trauka, padidėja kuro sąnaudos. Kai kuriais atvejais automobiliu tampa nebeįmanoma važiuoti. EGR vožtuvai taip pat gali sugesti elektroniniu būdu, kai sugenda vidinis varikliukas arba padėties davikliai.

Pasiremdami ilgamete patirtimi, klientams siūlome pilną EGR vožtuvo atjungimą arba šalinimą. Taip klientams leidžiame sutaupyti ne tik daug pinigų, laiko, bet ir džiaugtis šiais privalumais:
1. Daugiau galios
2. Mažesnės kuro sąnaudos
3. Pagerėjusi akseleratoriaus (gazo) pedalo reakcija
4. Švaresnė variklio įsiurbimo sistema
5. Ilgesnis variklio bei variklio turbinos tarnavimo laikas

AdBlue (arba SCR - selektyvus katalizinis redukavimas) yra cheminis skystis dyzeliniuose automobiliuose, kuriuo siekiama sumažinti azoto oksido dujų kiekį. AdBlue skystis (karbamidas ir demineralizuotas-distiliuotas vanduo) įpurškiamas į išmetimo sistemą prieš pat specialųjį katalizatorių. AdBlue patekimas į išmetamąsias dujas sukelia cheminę reakciją katalizatoriaus viduje, dėl kurios išmetamosios dujos paverčiamos azotu bei vandens garais.

Ši sistema į rinką buvo pristatyta siekiant sumažinti aplinkos teršimą, arba kitaip tariant - automobilių gamintojams leido įsitekti į vis griežtėjančius aplinkosauginius reikalavimus. Tai padeda mūsų aplinkai, bet nepadeda automobilio ilgaamžiškumui ir nesumažina automobilio eksploatacijos išlaidų.

Automod.lt komanda, atlikusi automobilio diagnostiką, gali pasiūlyti šios problemos sprendimo būdus. Vienas jų - elektroniniu būdu galime išjungti AdBlue sistemą, pašalinti atsirandančias su tuo susijusias prietaisų skydelio lemputes ir įspėjamuosius pranešimus. AdBlue sistemos išjungimas paprastai baigiamas perprogramuojant variklio valdymo sistemą, tačiau kai kuriose transporto priemonėse reikia prijungti nedidelį elektroninį bloką.