Automobilių diagnostika, programavimas

Šiuolaikiniai automobiliai yra tiesiogiai priklausomi nuo savo elektronikos sistemos. Kintamosios srovės generatorius, akumuliatorius bei kitos elektroninės sistemos valdo didžiąją dalį Jūsų automobilio sistemų ir kiekvienais metais jos tampa vis sudėtingesnės. Tobulėjanti elektronika kelyje suteikia ne tik vis daugiau komforto, bet ir saugumo.  Visgi bėgant laikui, kiekvienas automobilio šeimininkas susiduria su vienokiu ar kitokiu galvos skausmu dėl prietaisų skydelyje atsirandančių įspėjamųjų lempučių ar blogėjančio variklio darbo. Automod.lt komanda operatyviai gali pasiūlyti išeitį - profesionali kompiuterinė automobilio diagnostika.

Dažniausiai pasitaikantys automobilio elektronikos sutrikimai:

  • "Šilto" arba "šalto" variklio užvedimo problemos;
  • Netolygus variklio darbas, dingusi trauka, "Check Engine" lemputės atsiradimas prietaisų skydelyje
  • Akumuliatoriaus krovimo sutrikimai, "charge" lemputės atsiradimas prietaisų skydelyje;
  • Mirksintys arba blankstantys automobilio žibintai
  • Nebeveikiančios automobilio komforto įrangos funkcijos
image
image

Šių problemų šalinimo darbams naudojame naujausią automobilių gamintojų numatytą programinę įrangą. Ne tik didindami automobilio variklio galią, bet ir spręsdami kasdienes elektronikos problemas ne tik "nuskaitome klaidas", bet ir realiu laiku sekame visus automobilio darbo parametrus. Taip galime efektyviai nustatyti gedimus, juos pašalinti bei prevenciškai užkirsti kelią jų atsiradimui ateityje.

Atliekame automobilio elektroninių blokų kodavimo darbus, automatinių pavarų dėžių programavimą.

Jeigu įtariate, kad jūsų automobilyje gali kilti kokių nors elektros ir elektroninių problemų, kurioms reikalinga diagnostika arba remontas, nedelskite ir patikėkite savo automobilį Automod.lt komandai. Jei veiksite greitai, išvengsite brangių remonto darbų. Automod.lt ekspertai gali diagnozuoti ir išspręsti problemą tam, kad vėl galėtumėte grįžti į kelią.